Tilbage til Om os!

Byrådskandidater 2017

FJORDLISTENS kandidater til byrådsvalget tirsdag 21. november 2017

Et godt valg

1 – Anette Valentin – Nørresundby

anette@fjordlisten.nu

2: Flemming Pedersen – Lindholm

flemming@fjordlisten.nu

3: Gert Andersen – Vester Hassing

gert@fjordlisten.nu

4: Michael Madsen – Aalborg

michael@fjordlisten.nu

5 – Susanne Scharbau Frederickson – Nørre Uttrup

susanne@fjordlisten.nu

6: Arne Kristensen – Tylstrup

arne@fjordlisten.nu

7 – Mikael Simonsen – Ulsted

mikael@fjordlisten.nu

8: Lone Svejgaard – Klarup

lone@fjordlisten.nu

9 – Helen Westen-Jensen – Lindholm

helen@fjordlisten.nu

10: Anita S Eriksen – Nørresundby

anita@fjordlisten.nu

11 – Kirsten Kjær Simonsen – Vejgaard

kirsten@fjordlisten.nu

12 – Ulla Blankensteiner – Aalborg

ulla@fjordlisten.nu

 

Permanent link til denne artikel: http://www.fjordlisten.nu/hvem-er-vi/byraadskandidater-2017/

%d bloggers like this: